O nas:

Blue Abyss Krzysztof Gawroński

ul. Puławska 50/33

02-559 Warszawa

NIP: 521-052-96-20

Regon: 010275232

Kontakt:

Krzysztof Gawroński

+48 608 520 374

krzysiek@divesystem.pl

Regulamin          Reklamacje          Polityka Prywatności

Prowadzone badania nad zastosowaniem innowacyjnych materiałów oraz zaawansowanej technologii połączonej z dbałością o detale, pozwalają firmie Dive System produkować sprzęt bezpieczny i funkcjonalny niezależnie od głębokości operacyjnej. Wszystkie projekty oparte się na testach, doświadczeniach oraz wiedzy technicznej, które przekraczają próbę czasu, zachowują znamiona postępu tworzone są poprzez stale rosnące standardy doskonałości. Wykonywane są z pasją przy wielkim zaangażowaniu do pracy oraz posiadają dużą dawkę dalekowzroczności. Są to główne cechy, które w 1993 roku dały początek spełnianiu marzeń w zakresie projektowania i produkcji sprzętu do nurkowania na poziomie międzynarodowym.

DIVE SYSTEM

Firma Dive System na przestrzeni wielu lat działalności stała się na rynku europejskim liderem w produkcji sprzętu do nurkowania technicznego. Sukces ten jest wynikiem determinacji i wielkiego entuzjazmu jej założycieli. Doświadczenie nabyte przy zaspokajaniu wymagań nurków technicznych z całego świata upoważnia firmę Dive System do zaspokajania potrzeb zarówno w nurkowaniach technicznych jak i rekreacyjnych.

Taki był początek Dive System założonego przez Paolo Zazzeri oraz Gioia Ancillotti. Dive System jest obecnie jedyną firmą w europie produkującą różnorodny sprzęt do nurkowania technicznego w swojej własnej fabryce. Dlatego może zagwarantować najwyższą jakość produktu, doskonałe wykończenie detali i stałe udoskonalanie wynikające z postępu technologicznego. Ponadto zapewnia swoim klientom doskonały i szybki serwis wszystkich swoich produktów. Produkty Dive System i rozwiązania techniczne w nich zastosowane opracowane przez lata doświadczeń założycieli firmy, testowane przez wielu nurków technicznych dają gwarancję wysokiej jakości.

Ogromnym wkładem w rozwój produktów Dive System są informacje zwrotne otrzymywane od użytkujących je sił zbrojnych, marynarki wojennej, policji i straży pożarnej we Włoszech i nie tylko. Dive System sponsoruje i współuczestniczy w wielu projektach związanych z nurkowaniem technicznym. Siedziba firmy położona jest w okolicach znanych ze wspaniałych nurkowisk. Wyspa elba, półwysep Argentario, wyspa Gianutrii, wrak promu Nasim i wiele innych to przecież włoska mekka nurków technicznych.

Dive System - O NAS 1
Dive System - O NAS 2

Najbardziej spektakularnym projektem była exploracja wraku Andrea Doria. Sprzętu Dive System używa Jim Bowden znany z odkrycia wielu "cenotes" na Jukatanie (Meksyk). Produkcja skoncentrowana jest na wytwarzaniu suchych skafandrów, środków kontroli pływalności, komputerów, uprzęży do nurkowania technicznego. zgodnie z przyjętą misją firmy, aby stale podnosić zaawansowanie produktów firma Dive System produkuje również szereg akcesoriów, które są absolutnie niezbędne dla każdego nurka: płetwy, worki wypornościowe, kołowrotki, narzędzi tnące itd. Nurkowanie techniczne jest głównym składnikiem know-how firmy Dive System. Produkty te jednak ze względu na swoją unikalną konstrukcje i zastosowane rozwiązania, dużą możliwość regulacji śmiało mogą być wykorzystywane do nurkowania rekreacyjnego.

Dive System - O NAS 3

PROMOCJE I WYPRZEDAŻE

Zobacz

DIVE SYSTEM MENU1
DIVE SYSTEM MENU2
DIVE SYSTEM MENU3